Zoho Mail we własnej domenie Klienta

Zoho Mail we własnej domenie Klienta


Czy oferują Państwo hosting poczty elektronicznej z własną domeną?


Hosting własnych domen ( do 30)  klienta jest podstawową funkcjonalnością Zoho Mail. W Zoho Mail można hostować domenę samej poczty nie przenosząc do Zoho całego serwisu www. Licencjonowaniu podlega ilość osób korzystających z maila a nie ilość domen czy adresów.


Proces migracji z istniejącego dostawcy do Zoho Mail jest prosty. Możesz tworzyć niestandardowe konta e-mail w domenie dla wszystkich swoich pracowników.

Krok 1: Dodaj i zweryfikuj swoją domenę lub kup nową domenę w Zoho.

Krok 2: Dodaj użytkowników i utwórz konta e-mail w domenie niestandardowej (lub) Importuj użytkowników z pliku CSV lub z Active Directory.

Krok 3: Utwórz konta e-mail w domenie dla grup, korzystając z list dystrybucyjnych, aby umożliwić wielu członkom odbieranie wiadomości e-mail z typowych kont, takich jak info@twojadomena.com lub kontakt@twojadomena.com.

Krok 4: Skonfiguruj rekordy MX swojej domeny, aby wskazywały serwery pocztowe Zoho, abyś mógł zacząć odbierać wiadomości e-mail na konta domeny w Zoho.

Krok 5: Jednocześnie rozpocznij migrację poczty e-mail dla swoich użytkowników.

  • Related Articles

  • Jak połączyć Zoho Desk z innym systemem ?

   Po pierwsze. https://www.zoho.com/desk/integrations.html W tym linku są gotowe integracje Zoho Desk opracowane przez Zoho i partnerów w Marketplace. Po drugie. Do integracji można użyć dodatkowego ( taniego) komponentu Zoho który łączyć się może ...
  • Czy w Zoho Survey mogę stworzyć test/egzamin?

   Zoho survey nie ma mechanizmów oceny odpowiedzi. Sugeruję skorzystanie z Zoho Showtime ( ręczne ocenianie) albo modułu LMS w Zoho People ( dla pracowników ).
  • Co to są Snipety w Zoho Desk ?

   Snipety w Zoho Desk to krótkie fragmenty kodu lub tekstowe szablony, które można wykorzystać do szybkiego dodawania odpowiedzi na często zadawane pytania lub standardowe komunikaty w procesie obsługi klienta. Są one bardzo przydatne w celu ...
  • Zoho jako serwer www

   Czy w Zoho można trzymać content strony www. Tzn., czy można mieć swoją stronę www na serwerach Zohowskich? Zoho nie jest klasycznym hostingiem stron. Nie można przechowywać i uruchamiać w nich serwerów typu wordpress, joomla czy innych CMS. Zoho ...
  • O co chodzi w ZOHO?

   Zoho to pakiet aplikacji (usług) dostępnych za pomocą internetu, po uprzedniej rejestracji w serwisie. Korzystanie z aplikacji przez prywatnych użytkowników jest bezpłatne. Subskrypcja niektórych aplikacji dla przedsiębiorstw jest związana z opłatą. ...